Sady Dolina Noteci

Działamy na rynku sadowniczym i pszczelarskim od 2013 roku. Nasze nowoczesne gospodarstwo zlokalizowane jest w malowniczym zagłębiu sadowniczym zachodniej Polski, gdzie tradycje sadownicze sięgają końca XIX wieku, dzięki czemu mamy dostęp do świeżych, smacznych i zdrowych owoców najwyższej jakości. Systematycznie powiększamy obszar upraw o kolejne odmiany, które aktualnie są pożądane na rynku świeżych owoców.

W naszej codziennej pracy nieustannie podnosimy kwalifikacje – zarówno kadry zarządzającej, jak i kadry pracowniczej, by jakość produkowanych przez nas owoców, była zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

W trosce o zdrowie naszych Klientów, uprawiane przez nas owoce są stale monitorowane, a sama uprawa jest prowadzona w pełnej korelacji z przepisami ochrony środowiska i Dyrektywami Unii Europejskiej w tym zakresie.

Kluczowym celem, do którego nieustannie dążymy, jest zadowolenie naszych Klientów z jakości oraz smaku oferowanych przez nas produktów.

Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, mają Państwo gwarancję dostaw produktów najwyższej klasy i nienagannej jakości, czego gwarantem są olbrzymie kompetencje i doświadczenie naszych pracowników.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i zwiększamy standardy pracy, by każdorazowo spełniać Państwa oczekiwania względem jakości dostarczanych przez nas produktów.